Basında Biz
 

ENGİN OKÇU, SANKON ŞANLIURFA İL BAŞKANI OLDU

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkezinden yapılan açıklamada, kuruluşun Şanlıurfa İl Başkanlığına İş Adamı Engin Okçu’nun atandığı kaydedildi. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Serkan Hoşcan, düzenlediği basın toplantısında SANKON Şanlurfa teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını kaydetti. Serkan Hoşcan, "Kuruluşumuzun Şanlıurfa İl Başkanlığına İş Adamı Engin Okçu atanmıştır. Engin Okçu Kuruluşumuzu Şanlıurfa il sınırları içerisinde temsil etme yetkisine sahiptir" dedi.

 

SANKON Ankara Çankaya’da iftar programı gerçekleştirdi.

Ödülünü Genel Başkan Nezaket Emine Atasoyun elinden alan Engin Okçu; “Mübarek ramazan ayında dünyanın bir çok yerinden gelen değerli İşadamlarımızla birarada olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Yılın il başkanı ödülüne layık gören Başta Genel Başkanımız olmak üzere Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum.Başta Şanlıurfa olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde yatırımlarımız devam edecektir” dedi. İftar programına Arap Devletler Ligi Ankara Büyükelçisi Mohammed El Fattah Naciri, Afrika Devletlerinden, Avrupa Devletlerinden, Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinden çok sayıda Büyükelçi, Bürokratlar, Milletvekilleri, Rektörler, Türkiye ve yurt dışından iş kadınları, iş adamları ve sivil toplum kuruluşu liderleri katılım gösterdi.
 

ŞANLIURFA’ DA ÇANAKKALE RUHU İÇİN BİZDE ORADAYKIK

Birlik Vakfı tarafında Türkiye genelinde Çanakkale ruhu ve gençlik konulu liseler arası kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Birlik Vakfı Şanlıurfa Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen Çanakkale ruhu ve gençlik konulu liseler arası kompozisyon yarışmasının ödül töreni GAPTEM'de yapıldı.

 

Şanlıurfa GAPTEM konferans salonunda düzenlenen etkinlikte dereceye giren öğrenciler şirlerini okudu.Birlik Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Fatih Gazen ve Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci dereceye girenlere ödüllerini verdi. Düzenlenen tören saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Okunan istiklal marşının ardından Çanakkale şiirleri okundu. Okunan şiirlerin ardından kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Program çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.