HAKKIMIZDA
 

Gola Tasarım A.Ş.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen Gola Tasarım A.Ş., yıllardır sürdürdüğü ve her geçen gün geliştirdiği “gerçek hizmet” anlayışıyla estetik ,uzun ömürlü ürünler tasarlamakta , satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcısına, sahip olduğu ürünlerden maksimum düzeyde yararlanma imkanı sunmaktadır. 2010 yılında kurulan firmamız Bauformat Mutfak, Boyut Çelik Kapı, Gola Ahşap Kapı, Franke Ankastre, Rasch Duvar Kağıtları, Meister Parke, Hannahome Duvarkağıdı ve Parke, Badella banyo, gibi dünya markalarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Tescilli markası ve TS EN ISO 9001-2008 sertifikasıyla, mimari ekibinin uzmanlığı, imalat ekibinin titizliği ve çözüm becerileri ile Avrupa standartlarında
kişiye özel üretim yapan Gola Tasarım A.Ş., müşteri ve çalışanları ile bütün olmayı başarmış sektöründe lider markalardan biridir. Gola Tasarım A.Ş. sektöründeki yenilikleri dikkatle izleyerek hep daha da iyi olma arzusu ile yeni yatırımlara imza atmaktadır.
Firmamızın amacı , dünya standartlarına sahip, kusursuz bir hizmet verebilmek, işini sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde yapmaktır. Tasarım ve üretim üzerinde yoğunlaşarak, günümüz çizgisini, ön sezimiz ve felsefemiz ile birleştirerek, sıradanlıktan uzak gelecek yaşam biçimlerini sezinleyen estetik bir tarz yaratmak. Yaşamlarınıza farklılık katacak estetik ve ergonomik ürünler tasarlayarak, düşlerinizi, Gola Tasarım A.Ş. kalite ve güvencesiyle gerçekleştirmektir.